"Blank bliskie trefy ze śląskom godkom" wyk. Marian Makula

Spotkanie już za nami. Poraz kolejny spotkaniu towarzyszyły śląskie klimaty i śląska godka. W spotkaniu wzięło udział ok. 60 osób. Serdecznie dziękujemy panu Marianowi Makuli za poprowadzenie spotkania oraz Norbertowi Klozie za gawędy.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie, które odbedzie się 18 kwietnia br. o godz. 18.00 w naszym obiekcie. Podczas spotkania z cyklu "Blank bliskie trefy ze śląskom godkom" zobaczymy film: "Dzieci Wehrmachtu", gawędy wygłosi Norbert Kloza, a numery kabaretowe przedstawi Marian Makula.

Chętnych serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

« powrót na stronę główną

Wydarzenia »

INDUSTRIADA 2018 :-)

15-07-2016

Po raz kolejny udana impreza pod szyldem INDUSTRIADY

Dziekujemy za przybycie i zapraszamy Was ponownie :-)

9 czerwca 2018 roku.

 

...

zobacz wiecej »

Strój rozbarski

10-09-2015

 

Zdjęcie wykonano na błonie AGFA w 1919 roku. Autorem zdjęcia jest Amerykanin Julius Hollos, który prawdopodobnie pochodził z Bytomia. Zdjęcie przedstawia rodzinę Spyrów: ojciec rodziny-Piotr, widoczny na zdjęciu ukończył prawo administracyjne, był kamienicznikiem- Franciszkę oraz córki Otylia Spy...
zobacz wiecej »
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »