KONKURS NA WYDARZENIE MUZEALNE ROKU SYBILLA 2009

Konkurs na Wydarzenie Muzealne Roku Sybilla organizowany jest przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie w polskim muzealnictwie, które wyróżnia najciekawsze inicjatywy z zakresu wszystkich dziedzin działalności muzealnej.
W tym roku odbyła się trzydziesta edycja Konkursu, na którą wpłynęło 213 złoszeń z instytucji muzealnych całego kraju. Jury nominacjami wyróżniło 34 muzea, w tym Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek w kategorii wystawy przyrodnicze, techniczne i medyczne za wystawę "Nasz chleb codzienny - komputery i ich rozwój na przełomie kilkudziesięciu lat". Przyznano 8 nagród w poszczególnych kategoriach.


« powrót na stronę główną

Wydarzenia »

INDUSTRIADA 2018 :-)

15-07-2016

Po raz kolejny udana impreza pod szyldem INDUSTRIADY

Dziekujemy za przybycie i zapraszamy Was ponownie :-)

9 czerwca 2018 roku.

 

...

zobacz wiecej »

Strój rozbarski

10-09-2015

 

Zdjęcie wykonano na błonie AGFA w 1919 roku. Autorem zdjęcia jest Amerykanin Julius Hollos, który prawdopodobnie pochodził z Bytomia. Zdjęcie przedstawia rodzinę Spyrów: ojciec rodziny-Piotr, widoczny na zdjęciu ukończył prawo administracyjne, był kamienicznikiem- Franciszkę oraz córki Otylia Spy...
zobacz wiecej »
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »