PAMIĄTKA Z POBYTU W MUZEUM CHLEBA

Nowością w muzeum jest możliwość zakupienia 16 stronicowej kolorowej gazety, w której umieszczane są zdjęcia grupowe odwiedzających nas gości. Każda grupa ma możliwość zakupu indywidualnej gazety tylko ze zdjęciami swojej grupy. Oprócz swoich zdjęć znajdziecie w niej Państwo ciekawe artykuły oraz zdjęcia ekponatów z naszego muzeum. Ponieważ gazeta drukowana jest na miejscu, goście otrzymują ją od razu po zakończeniu zwiedzania. Jest to wspaniała pamiątka nie tylko dla naszych gości, ale również dla ich najbliższych.

« powrót na stronę główną

Wydarzenia »

INDUSTRIADA 2018 :-)

15-07-2016

Po raz kolejny udana impreza pod szyldem INDUSTRIADY

Dziekujemy za przybycie i zapraszamy Was ponownie :-)

9 czerwca 2018 roku.

 

...

zobacz wiecej »

Strój rozbarski

10-09-2015

 

Zdjęcie wykonano na błonie AGFA w 1919 roku. Autorem zdjęcia jest Amerykanin Julius Hollos, który prawdopodobnie pochodził z Bytomia. Zdjęcie przedstawia rodzinę Spyrów: ojciec rodziny-Piotr, widoczny na zdjęciu ukończył prawo administracyjne, był kamienicznikiem- Franciszkę oraz córki Otylia Spy...
zobacz wiecej »
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »