PERŁA W KORONIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO 2010

Można nimi jeździć czy też pływać w nich łodzią, można się w nich zagłębiać – i to na kilkaset metrów, można z nimi drukować, piec, pompować wodę, i trzeba je podziwiać – takie są Perły w Koronie Województwa Śląskiego 2010.

Pod hasłem Perły w Koronie promujemy regionalne atrakcje turystyczne. Akcja prowadzona była w kilkunastu oddziałach serwisu NaszeMiasto.pl. przez całe wakacje.

Dziesięciu laureatów trzeciej edycji regionalnego plebiscytu ogłoszonego przez serwis NaszeMiasto.pl zdobyło 30 tysięcy głosów internautów.

W gronie laureatów znalazło się również Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas swój głos.

« powrót na stronę główną

Wydarzenia »

INDUSTRIADA 2018 :-)

15-07-2016

Po raz kolejny udana impreza pod szyldem INDUSTRIADY

Dziekujemy za przybycie i zapraszamy Was ponownie :-)

9 czerwca 2018 roku.

 

...

zobacz wiecej »

Strój rozbarski

10-09-2015

 

Zdjęcie wykonano na błonie AGFA w 1919 roku. Autorem zdjęcia jest Amerykanin Julius Hollos, który prawdopodobnie pochodził z Bytomia. Zdjęcie przedstawia rodzinę Spyrów: ojciec rodziny-Piotr, widoczny na zdjęciu ukończył prawo administracyjne, był kamienicznikiem- Franciszkę oraz córki Otylia Spy...
zobacz wiecej »
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »