Podsumowanie kolejnego sezonu wycieczek szkolnych

Zakończył się sezon wycieczek szkolnych. Jak co roku miesiąc czerwiec był bardzo pracowity. Odwiedziła nas rekordowa ilość zwiedzających, w porównaniu z latami poprzednimi. W okresie tym mieliśmy kilka ciekawych wycieczek młodzieży min. ze Smoleńska, Grodna, okręgu Wileńskiego oraz naszej stolicy Warszawy. Była również bardzo miła prywatna wizyta posłanki Nelly Rokity.Miesiąc czerwiec był także miesiącem pierwszego Święta Szlaku Zabytków Techniki, nazwanego Industriada 2010. W tym dniu tj. 12.06.2010 muzeum przygotowało dla osób indywidualnych w godzinach od 11 do 16 możliwość bezpłatnego zwiedzania z wypiekiem bułeczek.

« powrót na stronę główną

Wydarzenia »

INDUSTRIADA 2018 :-)

15-07-2016

Po raz kolejny udana impreza pod szyldem INDUSTRIADY

Dziekujemy za przybycie i zapraszamy Was ponownie :-)

9 czerwca 2018 roku.

 

...

zobacz wiecej »

Strój rozbarski

10-09-2015

 

Zdjęcie wykonano na błonie AGFA w 1919 roku. Autorem zdjęcia jest Amerykanin Julius Hollos, który prawdopodobnie pochodził z Bytomia. Zdjęcie przedstawia rodzinę Spyrów: ojciec rodziny-Piotr, widoczny na zdjęciu ukończył prawo administracyjne, był kamienicznikiem- Franciszkę oraz córki Otylia Spy...
zobacz wiecej »
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »