WAWRZYN POLSKIEJ TURYSTYKI 2010

Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek zostało nagrodzone prestiżową nagrodą "Wawrzyn Polskiej Turystyki", uchodzącą w branży za odpowiednik Oskara. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas gali 2 października br. w Teatrze Polskim w Warszawie.

Program ma na celu wyróżnienie i spopularyzowanie tych dokonań i innowacji w dziedzinie turystyki, które przyczyniają się do umacniania korzystnego wizerunku Polski w Europie i na świecie. Laureatami "Wawrzynu" są podmioty, które w szczególny sposób wpływają na kształtowanie społecznych i rynkowych relacji opartych na wzajemnych korzyściach kulturowych, prawnych i ekonomicznych. "Wawrzyn" nagradza tych, którzy przyczyniają się do poszerzania pozytywnych funkcji turystyki, zarówno w odniesieniu do turystów, jak też gospodarki rynkowej.

Pan Piotr Mankiewicz, właściciel muzeum, został członkiem Polskiej Akademii Innowacji Turystyki.

 

« powrót na stronę główną

Wydarzenia »

INDUSTRIADA 2018 :-)

15-07-2016

Po raz kolejny udana impreza pod szyldem INDUSTRIADY

Dziekujemy za przybycie i zapraszamy Was ponownie :-)

9 czerwca 2018 roku.

 

...

zobacz wiecej »

Strój rozbarski

10-09-2015

 

Zdjęcie wykonano na błonie AGFA w 1919 roku. Autorem zdjęcia jest Amerykanin Julius Hollos, który prawdopodobnie pochodził z Bytomia. Zdjęcie przedstawia rodzinę Spyrów: ojciec rodziny-Piotr, widoczny na zdjęciu ukończył prawo administracyjne, był kamienicznikiem- Franciszkę oraz córki Otylia Spy...
zobacz wiecej »
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »